Nový měsíc

20. února 2010 v 21:17 | SibellQaa |  Twilight sága
Plakát:
Originální název: The Twilight Saga: New Moon
Žánr: Horor, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2009
Délka filmu: 130 minut
Země: USA
Isabella, Bella Swanová''slaví Své 18-te narozeniny s jejím přítelem Edwardem a jeho upíří rodinou. Zatímco Své rozbaluje dárky se řízne o balící papír. Ačkoli Cullenovi nepijí lidskou krev, tak neodolá Jasper zaútočí na Bellu. Edward ji sice v tu chvíli zachrání, ale v domění, ľe je s ním ve stálém Nebezpečí se s ní rozchází odchází i se svou rodinou z Forks. Bella má velké deprese trpí. Snaží se utěšit hodně času tráví s rodinným přítelem Jacobem Blackem. Jákob se jí snaží pomoci. Bella že pro brzy zjišťuje, Když se dostane do nebezpečných situací, tak slyší Edwardův hlas.

Vyhledávat začne Nebezpečí jako Je třeba jízda na motorce. Mezi tím Jacob zjišťuje, že pro jeho předků legendy nejsou jen staré rodinné strašidelné historky. Jacob a jeho kamarádi z kmene Quileutů jsou opravdoví vlkodlaci, kteří se v blízkosti upíra opravdu promění ve vlkodlaka, Aby mohli chránit svůj kmen. Bella tajemství Jakoba a jeho smečky však brzy odhalí. Vlkodlaci Musí Bellu chránit před Viktorii, who se vrátila, Aby pomstila svého Druhá Jamese, kterého zabil Edward.

Vlkodlaci zabíjí Laurenta, Který se snaží zaútočit na Bellu, ale Victorie opět uprchne. Jednou, kdyľ chce Bella Edwardův opět slyšet hlas, zkouší skočit z vysokého útesu do vody. Chytne ji však silný pyšní se začne topit toto uvidí i ve Své vidině do budoucnosti Edwardova sestra Alice. Alice předpokládá, ľe je Bella mrtvá spěchá do Forks. Co však ve vidině Své neviděla Byl Jacob, Který Bellu zachránil.

Alice totiž nevidí ve svých vizích do budoucnosti vlkodlaky. Po příjezdu domů Bella zjistí, ľe je u nich Alice. Chce se Vrátit zpět, Bella ji však přemlouvá, Aby pár dnů zůstala. Alice zjišťuje, že pro Bella je na tom mnohem hůř neľ si myslela ještě ke Všemu se ji pokoušeli zabít Laurent s Victorií kamarádi se s vlkodlaky. Pri návštěvě Belly Jacob zvedne telefon a dotyčnému řekne, že pro Charlie je na pohřbu zavěsí. Alice s Bellou zjišťují, že pro telefonát Byl od Edwarda, Který si myslí, ze se Bella PŘI skoku z útesu zabila že pro Přímo míří do Itálie, kde se chce nechat zabít nejmocnější (Královskou) rodinou upírů Volturiovými. Bella s Alicí Okamžitě se rozhodnou vydat se za ním, Aby se ho pokusily zachránit ...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama